NAUTICUS CUP
Mistrzostwa Województwa W-M

Termin: 29 – 30.09.2018r. Olsztyn

Sponsor Główny

NAUTICUS CUP

Serdecznie zapraszamy na kolejną edycję NAUTICUS CUP organizowanych na olsztyńskim jeziorze Ukiel/Krzywe. Czekamy na Was w na Przystani Słoneczna Polana wraz z organizatorami regat Nauticus Yacht Clubem Olsztyn i Urzędem Miasta Olsztyn.

Regaty odbędą się na akwenie Jeziora Ukiel (Krzywe) w dniach:
• Mistrzostwa Województwa W-M OPP 28.09.2018 roku. (dzień rezerwowy 29.09.2018r.)
• Nauticus Cup 29-30.09.2018r. Dla OPP gr. A
• Nauticus Cup 29-30.09.2018r. Dla OPP gr. B w ramach Pucharu Polski Grupy B
• Nauticus Cup, Mistrzostwa Województwa W-M 28-30.09.2018r. w klasie L’Equipe,
• Nauticus Cup, Mistrzostwa Województwa W-M 29-30.09.2018r. w klasie Laser 4,7 i Laser Radial
Portem Regat będzie Przystań Słoneczna Polana w Centrum Żeglarstwa Wodnego i Lodowego w Olsztynie ul. Sielska 38.

Życzymy połamania masztów i zapraszamy do Olsztyna.

S P O N S O R Z Y I P A R T N E R Z Y

Wyniki online
Wyniki online
SailingNet
OPP A OPP B LAR LAS 4.7
LEQ MW W-M OPP
Aktualności
Aktualności
SailingNet
ZOBACZ Tablica KS i ZP
Zgloszenia online
Lista startowa
SailingNet
OPP A OPP B LAR LAS 4.7 LEQ MW W-M OPP

Lista uczestników

Poniżej przedstawiamy liste uczetników regat

Liczba zawodników (12)

Data Nr na żaglu Imie i Nazwisko Wiek Klub
29.09.2018 POL 1522 Tymoteusz Wysocki
13
YKP Gdynia
24.09.2018 POL 966 Lena Cituk
11
MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO
24.09.2018 POL 1364 Jan Fuk
12
MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO
24.09.2018 POL 1887 Mikołaj Strupiński
10
MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO
24.09.2018 RUS 3338 Ivan Mikhalev
11
MBSW/UKŻR Niegocin GIŻYCKO
24.09.2018 POL 2177 Patryk Chełkowski
12
MBSW/UKŻR Niegocin GIŻYCKO
24.09.2018 POL 2162 Mateusz Gigielewicz
13
MBSW/UKŻR Niegocin GIŻYCKO
24.09.2018 POL 2166 Dominika Grala
12
MBSW/UKŻR Niegocin GIŻYCKO
24.09.2018 POL 2006 Amelia Potejko
12
MBSW/UKŻR Niegocin GIŻYCKO
24.09.2018 POL 2605 Magdalena Skórnóg
12
MBSW/UKŻR Niegocin GIŻYCKO
22.09.2018 POL 1763 Julian Podwalski
13
SSW MOS Iława
22.09.2018 POL 1614 Iga Wielczyk
13
SSW MOS Iława
24.09.2018 RUS 2005 Artem Krupachev
13
UKS Pionerskij Kaliningrad region
22.09.2018 POL 1114 Szymon Szczech
15
SSW MOS Iława

Liczba zawodników (84)

Data Nr na żaglu Imie i Nazwisko Wiek Klub
29.09.2018 POL 2191 Jan Karnowski
12
KS Spójnia Warszawa
29.09.2018 POL 1365 Zofia Kuszewska
8
MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko
29.09.2018 POL 45 Jurgen Gebauer
9
OKŻ Olsztyn
29.09.2018 POL 1 Natasza Micewicz
9
YKP Gdynia
29.09.2018 POL 1332 Zofia Brdulak
9
KS Spójnia Warszawa
25.09.2018 POL 522 Mateusz Kozłowski
10
Olsztyński Klub Żeglarski
25.09.2018 POL 445 Antonina Kiełbik
11
Olsztyński Klub Żeglarski
25.09.2018 POL 444 Aleksandra Zybert
11
Olsztyński Klub Żeglarski
25.09.2018 POL 443 Dominika Godlewska
11
Olsztyński Klub Żeglarski
25.09.2018 POL 447 Amelia Wydra
12
Olsztyński Klub Żeglarski
25.09.2018 POL 446 Aleksandra Wrońska
11
Olsztyński Klub Żeglarski
25.09.2018 POL 2092 Wolfgang Gebauer
10
Olsztyński Klub Żeglarski
25.09.2018 POL 1674 Tomasz Pakulski
10
Olsztyński Klub Żeglarski
25.09.2018 POL 2099 Daria Pedowska
9
Olsztyński Klub Żeglarski
25.09.2018 POL 2096 Liwia Liszkiewicz
11
Olsztyński Klub Żeglarski
25.09.2018 POL 2036 Lidia Łukasik
11
Uczniowski Klub Sportowy "Żegluj"
25.09.2018 POL 1834 Mikołaj Łukasik
8
Uczniowski Klub Sportowy "Żegluj"
25.09.2018 POL 1601 Maciej Lewiński
12
Uczniowski Klub Sportowy "Żegluj"
25.09.2018 POL 1603 Tomasz Zadora
11
Uczniowski Klub Sportowy "Żegluj"
25.09.2018 POL 1939 Dante Luciani
12
Uczniowski Klub Sportowy "Żegluj"
25.09.2018 POL 1265 Lucjan Czerwiński-Wierzchowski
9
Uczniowski Klub Sportowy "Żegluj"
25.09.2018 POL 984 Szymon Wrzosek
9
Uczniowski Klub Sportowy "Żegluj"
25.09.2018 POL 1328 Tymon Szkołut
9
Uczniowski Klub Sportowy "Żegluj"
25.09.2018 POL 1143 Filip Kurusiewicz
10
Uczniowski Klub Sportowy "Żegluj"
25.09.2018 POL 1444 Ewa Czapla
13
Uczniowski Klub Sportowy "Żegluj"
25.09.2018 POL 1700 Mikołaj Cieślak
10
Uczniowski Klub Sportowy "Żegluj"
25.09.2018 POL 1749 Marcel Cichosz
11
Uczniowski Klub Sportowy "Żegluj"
25.09.2018 POL 1655 Maciej Cioczek
11
Uczniowski Klub Sportowy "Żegluj"
24.09.2018 POL 1607 Nadia Onichimowska
11
Nauticus Yacht Club Olsztyn
24.09.2018 POL 1903 Marta Juńczyk
11
NAUTICUS Yacht Club Olsztyn
24.09.2018 POL 16011 Paulina Jasińska, Jasińska
10
NAUTICUS Yacht Club Olsztyn
24.09.2018 POL 1505 Weronika Borodulin
11
NAUTICUS Yacht Club Olsztyn
24.09.2018 POL 3006 Oliwia Węgrzynowska
11
NAUTICUS Yacht Club Olsztyn
24.09.2018 POL 980 Marcin Krawczyk
11
NAUTICUS Yacht Club Olsztyn
24.09.2018 POL 1703 Jakub Ćwikła
9
NAUTICUS YACHT CLUB OLSZTYN
24.09.2018 POL 1041 Adam Warno
9
NAUTICUS YACHT CLUB OLSZTYN
24.09.2018 POL 987 Szymon Budzisz
8
NAUTICUS YACHT CLUB OLSZTYN
24.09.2018 POL 2201 Mateusz Budzisz
10
NAUTICUS YACHT CLUB OLSZTYN
24.09.2018 POL 91 Miłosz Ciechanowicz
8
MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO
24.09.2018 POL 1570 Michał Ciechanowicz
10
MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO
24.09.2018 POL 1167 Maja Szwejk
11
MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO
24.09.2018 POL 1363 Hanna Borkowska
10
MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO
24.09.2018 POL 12177 Weronika Grala
8
MBSW/UKŻR Niegocin GIŻYCKO
24.09.2018 POL 11362 Miłosz Wyszyński
12
MBSW/UKŻR Niegocin GIŻYCKO
24.09.2018 POL 2787 Maciej Karpiński
12
UKS "Nad Jeziorkiem" Warszawa
24.09.2018 POL 2786 Zuzanna Kamińska
12
UKS "Nad Jeziorkiem" Warszawa
24.09.2018 RUS 1301 Sergei Parfenov
10
UKS Pionerskij Kaliningrad region
24.09.2018 POL 1482 Roch Dmuchowski
12
SSW MOS IŁAWA
24.09.2018 POL 1867 Jan Klinicki
11
SSW MOS IŁAWA
24.09.2018 POL 1001 Wit Dmuchowski
9
SSW MOS IŁAWA
24.09.2018 POL 2151 Jan Rohde
10
SSW MOS IŁAWA
24.09.2018 POL 2007 Alicja Michalewska
11
SSW MOS IŁAWA
24.09.2018 POL 1669 Natalia Chojnowska
11
SSW MOS IŁAWA
24.09.2018 POL 1801 Oskar Wielczyk
11
SSW MOS IŁAWA
24.09.2018 POL 1319 Nikodem Różański
10
SSW MOS IŁAWA
24.09.2018 POL 1969 Hubert Szulczewski
10
SSW MOS IŁAWA
24.09.2018 POL 2072 Stanisław Nadolski
9
SSW MOS IŁAWA
24.09.2018 POL 943 Bartosz Bilicki
11
SSW MOS IŁAWA
24.09.2018 POL 969 Zuzanna Liedtke
10
SSW MOS IŁAWA
24.09.2018 POL 985 Jakub Darkowski
10
SSW MOS IŁAWA
23.09.2018 POL 1927 Mikolaj Czałbowski
10
YKP Gdynia
21.09.2018 POL 844 Emilia Brdulak
7
KS Spójnia Warszawa
20.09.2018 POL 71 Daniel Łachacz
10
Baza Mrągowo
20.09.2018 POL 12971 Maciej Szawkowski
10
BAZA Mrągowo
20.09.2018 POL 4 Adam Ciołek
12
Baza Mrągowo
13.09.2018 POL 1891 Kacper Warywoda
13
Nauticus Yacht Club Olsztyn
13.09.2018 POL 932 Jakub Rusiniak
11
Nauticus Yacht Club Olsztyn
13.09.2018 POL 2120 Michał Karnacewicz
11
Nauticus Yacht Club Olsztyn
13.09.2018 POL 1227 Mikołaj Głąb
10
Nauticus Yacht Club Olsztyn
13.09.2018 POL 1941 Eliza Kołtak
13
Nauticus Yacht Club Olsztyn
13.09.2018 POL 11943 Filip Rostek
12
Nauticus Yacht Club Olsztyn
13.09.2018 POL 2104 Maksymilian Luto
10
Nauticus Yacht Club Olsztyn
13.09.2018 POL 941 Maciek Dudek
10
Nauticus Yacht Club Olsztyn
13.09.2018 POL 1880 Mikołaj Bujalski
12
Nauticus Yacht Club Olsztyn
13.09.2018 POL 921 Marta Chomik
13
Nauticus Yacht Club Olsztyn
10.09.2018 POL 1118 Alicja Żuber
12
KS AZS UWM Olsztyn
10.09.2018 POL 863 Aleksander Kolman
10
KS AZS UWM Olsztyn
10.09.2018 POL 934 Zuzanna Siemińska
10
KS AZS UWM Olsztyn
10.09.2018 POL 1667 Jędrzej Grabysa
11
KS AZS UWM Olsztyn
10.09.2018 POL 396 Ewa Wojtacka
12
KS AZS UWM Olsztyn
10.09.2018 POL 505 Marianna Żuber
9
KS AZS UWM Olsztyn
10.09.2018 POL 329 Hanna Lipniewicz
9
KS AZS UWM Olsztyn
10.09.2018 POL 304 Aleksandra Stachewicz
9
KS AZS UWM Olsztyn
10.09.2018 POL 492 Magdalena Stachewicz
9
KS AZS UWM Olsztyn
25.09.2018 POL 441 Masymilian Rybicki
12
Olsztyński Klub Żeglarski
25.09.2018 POL 440 Michał Kluchciński
12
Olsztyński Klub Żeglarski
25.09.2018 POL 1560 Aleksandra Błońska
10
Uczniowski Klub Sportowy "Żegluj"
25.09.2018 POL 9545 Karolina Siwko
11
Uczniowski Klub Sportowy "Żegluj"
24.09.2018 POL 3110 Nikola Berbecka
11
NAUTICUS Yacht Club Olsztyn
24.09.2018 POL 1284 Kacper Wojczulanis
10
MBSW/UKŻR Niegocin GIŻYCKO
24.09.2018 POL 1981 Ewa Fabisiak
11
MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko
24.09.2018 RUS 1790 Ilia Haritonov
10
UKS Pionerskij Kaliningrad region
21.09.2018 POL 1332 Zofia Brdulak
9
KS Spójnia Warszawa
15.09.2018 POL 131 Zofia Jachymska
12
Ts Kuźnia Rybnik
15.09.2018 POL 1784 Jasiek Pifczyk
13
Ts Kuźnia Rybnik
15.09.2018 POL 976 Jakub Szafarczyk
13
TS Kuźnia Rybnik
15.09.2018 POL 246 Wiktoria Grima
13
TS Kuźnia Rybik
15.09.2018 POL 133 Wojtek Wójcik
10
Ts Kuźnia Rybnik
15.09.2018 POL 1852 Igor Tomczyk
13
Ts Kuźnia Rybnik
15.09.2018 POL 222 Wiktoria Harnasz
13
Ts Kuźnia Rybnik
15.09.2018 POL 1023 Jakub Oblonk
12
Ts Kuźnia Rybnik
15.09.2018 POL 2090 Piotr Grendziak
10
TS Kuźnia Rybnik
15.09.2018 POL 7 Janek Psiuk
10
Ts Kuźnia Rybnik
15.09.2018 POL 1204 Matylda Ferenc
11
Ts 'Kuźnia" Rybnik
15.09.2018 POL 174 Marta Orlińska
11
Ts Kuźnia Rybnik
15.09.2018 POL 71 Aleksander Łukanowski
11
Ts Kuźnia Rybnik
15.09.2018 POL 1 Karol Gaj
11
TS Kuźnia Rybik

Liczba zawodników (5)

Data Nr na żaglu Imie i Nazwisko Wiek Klub
29.09.2018 POL 204557 Konstanty Sawicki
16
MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko
29.09.2018 POL 203114 Hubert Mączyński
15
MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko
29.09.2018 POL 191837 Filip Zajączkowski
15
MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko
29.09.2018 POL 214224 Tomasz Trajnowicz
15
MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko
29.09.2018 POL 202655 Oskar Maguda
16
Olsztyńska Grupa Regatowa

Liczba zawodników (15)

Data Nr na żaglu Imie i Nazwisko Wiek Klub
29.09.2018 POL 210007 Igor Barcikowski
14
Nauticus Yacht Club Olsztyn
29.09.2018 POL 210002 Bartosz Andrzejak
14
Nauticus Yacht Club Olsztyn
29.09.2018 POL 210009 Adam Sokołowski
15
Nauticus Yacht Club Olsztyn
29.09.2018 POL 21000 Michał Mazurowski
14
Nauticus Yacht Club Olsztyn
29.09.2018 POL 186836 Konrad Dziąba
13
MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko
29.09.2018 POL 194841 Natalia Burczyńska
13
Olsztyńska Grupa Regatowa
29.09.2018 POL 214225 Amelia Dziąba
15
MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko
29.09.2018 POL 191836 Gabriela Jakończuk
14
MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko
29.09.2018 POL 193509 Alicja Kolman
15
AZS UWM Olsztyn
29.09.2018 POL 194840 Karolina Skwarek
13
AZS UWM Olsztyn
29.09.2018 POL 186831 Jakub Kluk
12
MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko
29.09.2018 POL 180714 Wiktor Robaczewski
15
SSW MOS Iława
29.09.2018 POL 210008 Szymon Maruszczak
13
Olsztyńska Grupa Regatowa
29.09.2018 POL 213349 Szymon Kedzierski
14
Olsztyńska Grupa Regatowa
29.09.2018 POL 202397 Franciszek Niesiobędziw
13
Olsztyńska Grupa Regatowa

Liczba zawodników (18)

Data Nr na żaglu Imie i Nazwisko Wiek Klub
28.09.2018 POL 271 Dominika Fajdasz Bianka Śledzińska
13
KS Spójnia Warszawa
28.09.2018 POL 2710 Michał Terpiłowski Leon Sapiejaszko
14
KS Spójnia Warszawa
28.09.2018 POL 2569 Hanna Słyk Adam Strelaw
13
KS Spójnia Warszawa
28.09.2018 POL 2568 Amelia Rasz Laura Sklarska
14
KS AZS AWFiS Gdańsk
28.09.2018 POL 2563 Martyna Grycuk Błażej Bortnowski
-
KS AZS AWFiS Gdańsk
28.09.2018 POL 2567 Anna Żynda Szymon Jażdż
-
KS AZS AWFiS Gdańsk
28.09.2018 POL 2718 Mikołaj Wojciechowski Aleksandra Kot
13
Olsztyński Klub Żeglarski
28.09.2018 POL 2719 Maksymilian Rybicki Alicja Śmiecinska
12
Olsztyński Klub Żeglarski
28.09.2018 POL 2716 Michał Kluchciński Szymon Kluchciński
12
Olsztyński Klub Żeglarski
28.09.2018 POL 2537 Malwina Podsiad Hanna Kuliś
12
KS BAZA Mrągowo
28.09.2018 POL 2707 Hubert Bałdyga Julianna Wypych
13
KS BAZA Mrągowo
28.09.2018 POL 2712 Radosław Parzych Grzegorz Sitarek
13
KS BAZA Mrągowo
28.09.2018 POL 2543 Bartosz Kozioł Szymon Woźniak
11
Nauticus Yacht Club Olsztyn
28.09.2018 POL 2720 Jakub Częczek Aleksander Warno
12
Nauticus Yacht Club Olsztyn
28.09.2018 POL 2714 Maciej Pryk Jakub Daniluk
12
Nauticus Yacht Club Olsztyn
28.09.2018 POL 2536 Adrian Manista Jakub Wąsikowski
14
Nauticus Yacht Club Olsztyn
28.09.2018 POL 2713 Marcel Wolętek Kosma Krecz
14
Nauticus Yacht Club Olsztyn
28.09.2018 POL 2715 Aleksander Hlebowicz, Amelia Kwiatkowska
14
Nauticus Yacht Club Olsztyn

Program regat

Poniżej przedstawiamy program regat

godz. 8:30 - 9:30

zgłoszenia LEQ, OPP

godz. 11:00

Start do pierwszego wyścigu LEQ, OPP

godz. 8:30 - 9:30

zgłoszenia LAR, LAS 4.7

godz. 10:00

Start do pierwszego wyścigu

po wyścigach

Grill dla uczestników

godz. 10:00

Start do kolejnych wyścigów

godz. 15:00

Zakończenie regat i wręczenie nagród

Kontakt

Wacław Szukiel tel.605 100 043 e-mail waclaw.szukiel@nauticus.pl