Puchar Lata
Termin: 23 – 24.06.2019r. Olsztyn

NAUTICUS CUP
Termin: 21 – 22.09.2019r. Olsztyn

ZGLOSZENIA ONLINE
Sponsor Główny Sponsor Główny

Puchar Lata

NAUTICUS CUP

Serdecznie zapraszamy na kolejną edycję NAUTICUS CUP organizowanych na olsztyńskim jeziorze Ukiel/Krzywe. Czekamy na Was w na Przystani Słoneczna Polana wraz z organizatorami regat Nauticus Yacht Clubem Olsztyn i Urzędem Miasta Olsztyn.

Regaty odbędą się na akwenie Jeziora Ukiel (Krzywe) w dniach:
• Nauticus Cup 21-22.09.2019r. Dla OPP gr. A
• Nauticus Cup 21-22.09.2019r. Dla OPP gr. B w ramach Pucharu Polski Grupy B
Portem Regat będzie Przystań Słoneczna Polana w Centrum Żeglarstwa Wodnego i Lodowego w Olsztynie ul. Sielska 38.

Życzymy połamania masztów i zapraszamy do Olsztyna.

S P O N S O R Z Y I P A R T N E R Z Y

OPTIMIST B
OPTIMIST B
SailingNet
WYNIKI LISTA STARTOWA
LEQ
LEQ
SailingNet
WYNIKI LISTA STARTOWA
Aktualności
Aktualności
SailingNet
ZOBACZ
Wyniki online
OPP A, OPP B, LEQ, 29er
SailingNet
ZOBACZ
Wyniki online
LAR, LAS 4.7
UPWIND
ZOBACZ

Lista uczestników - Puchar Lata

Poniżej przedstawiamy liste uczetników regat

Wyślij zgłoszenie:

Only sailors from POLAND

Team leader / Kierownik ekipy

I comply to the obligations that result from The Racing Rules of Sailing , especially Rule 4 Part 1.
Przyjmuję zobowiązania wynikające z przepisów określonych w Przepisach Regatowych Żeglarstwa (The Racing Rules of Sailing), a w szczególności Przepis 4 Części 1.

Liczba zawodników (15)

Data Nr na żaglu Imie i Nazwisko Wiek Klub
21.09.2019 POL 2170 Jan Fuk
14
Giżycka Grupa Regatowa
21.09.2019 POL 207 Ivan Mikhalev
13
Giżycka Grupa Regatowa
21.09.2019 POL 2071 Mateusz Gigielewicz
15
Giżycka Grupa Regatowa
21.09.2019 POL 2605 Magdalena Skórnóg
14
Giżycka Grupa Regatowa
21.09.2019 POL 2606 Miłosz Wyszyński
14
Giżycka Grupa Regatowa
20.09.2019 POL 2007 Alicja Michalewska
12
SSW MOS IŁAWA
12.09.2019 RUS 1921 Narek Karapetyan
14
Yacht Club "Amber Sail", Kaliningrad
11.09.2019 RUS 2005 Artem Krupachev
15
UKS Pionerskij Kaliningrad region
11.09.2019 RUS 3339 Artem Kornalevskij
13
UKS Pionerskij Kaliningrad region
08.09.2019 RUS 435 Bogdan Sarkisov
13
Amber Sail Kaliningrad
03.09.2019 POL 2210 Kacper Warywoda
15
Nauticus Yacht Club Olsztyn
03.09.2019 POL 12194 Jakub Rusiniak
13
Nauticus Yacht Club Olsztyn
03.09.2019 POL 2203 Michał Karnacewicz
13
Nauticus Yacht Club Olsztyn
03.09.2019 POL 2194 Maciej Dudek
12
Nauticus Yacht Club Olsztyn
03.09.2019 POL 2204 Aleksandra Zybert
13
Nauticus Yacht Club Olsztyn
14.09.2019 RUS 1273 Uliana Ustyuzhaninova
13
Amber Sail, Kaliningrad, RUSSIA
03.09.2019 POL 2209 Filip Rostek
14
Nauticus Yacht Club Olsztyn

Liczba zawodników (73)

Data Nr na żaglu Imie i Nazwisko Wiek Klub
20.09.2019 LTU 1799 Austeja Mizgiryte
10
NSM
20.09.2019 POL 44 Marceli Grądzki
9
OKŻ Olsztyn
20.09.2019 POL 777 Aleksander Krysztopik
11
OKŻ Olsztyn
20.09.2019 POL 440 Mateusz Walczak
11
OKŻ Olsztyn
20.09.2019 POL 1674 Adam Pakulski
10
OKŻ Olsztyn
20.09.2019 POL 1018 Piotr Sołtysiak
10
CHKŻ Chojnice
19.09.2019 POL 1939 Mikołaj Cieślak
12
Uks Żegluj Lublin
19.09.2019 POL 1834 Mikołaj Łukasik
10
Uks Żegluj Lublin
19.09.2019 POL 12036 Lidia Łukasik
13
Uks Żegluj Lublin
19.09.2019 POL 1655 Tymon Szkołut
11
Uks Żegluj Lublin
19.09.2019 POL 1265 Lucjan Czerwiński-Wierzchowski
11
Uks Żegluj Lublin
19.09.2019 POL 1700 Iga Sobieszuk
13
Uks Żegluj Lublin
19.09.2019 POL 1867 Aleksandra Błońska
12
Uks Żegluj Lublin
19.09.2019 POL 1482 Piotr Jurczak
11
SSW MOS Iława
16.09.2019 POL 20 Oliwia Kaczyńska
12
Klub Sportowy „BAZA Mrągowo”
16.09.2019 POL 23 Igor Murach
11
Klub Sportowy „BAZA Mrągowo”
16.09.2019 POL 1937 Maciej Szawkowski
12
Klub Sportowy „BAZA Mrągowo”
16.09.2019 POL 27 Matylda Rodziewicz
11
Klub Sportowy „BAZA Mrągowo”
16.09.2019 POL 1936 Daniel Łachacz
12
Klub Sportowy „BAZA Mrągowo”
16.09.2019 POL 21 Jakub Jabłoński
12
Klub Sportowy „BAZA Mrągowo”
16.09.2019 POL 12971 Julia Płocharczyk
11
Klub Sportowy "BAZA Mrągowo"
15.09.2019 POL 2155 Jan Wilk
10
SSW MOS Iława
15.09.2019 POL 1319 Adrianna Komosińska
11
SSW MOS Iława
15.09.2019 POL 24 Julia Agnieszczak
10
SSW MOS Iława
15.09.2019 POL 22 Tymon Inglot
11
SSW MOS Iława
15.09.2019 POL 1480 Borys Lutoborski
10
SSW MOS Iława
15.09.2019 POL 28 Piotr Kowalewski
12
SSW MOS Iława
15.09.2019 POL 231 Kondrat Nawrot
12
SSW MOS Iława
14.09.2019 POL 1505 Antoni Muszyński
14
Nauticus Yacht Club Olsztyn
14.09.2019 POL 1891 Adam Warno
11
Nauticus Yacht Club Olsztyn
14.09.2019 POL 1703 Jakub Ćwikła
11
Nauticus Yacht Club Olsztyn
14.09.2019 POL 1207 Wojciech Markwart
12
Nauticus Yacht Club Olsztyn
12.09.2019 RUS 7007 Veniamin Savin
11
Yacht Club "Amber Sail", Kaliningrad
11.09.2019 RUS 3396 Ilia Haritonov
12
UKS Pionerskij Kaliningrad region
09.09.2019 POL 1969 Hubert Szulczewski
12
SSW MOS Iława
09.09.2019 POL 1614 Wit Dmuchowski
11
SSW MOS Iława
09.09.2019 POL 2151 Jan Rohde
12
SSW MOS Iława
09.09.2019 POL 2007 Jakub Darkowski
12
SSW MOS Iława
09.09.2019 POL 3409 Bartosz Bilicki
13
SSW MOS Iława
09.09.2019 POL 1763 Zuzanna Liedtke
12
SSW MOS Iława
09.09.2019 POL 2072 Stanisław Nadolski
11
SSW MOS Iława
09.09.2019 POL 1878 Natan Dziedziak
10
SSW MOS Iława
09.09.2019 POL 1608 Weronika Grala
10
Giżycka Grupa Regatowa
09.09.2019 POL 2171 Michał Ciechanowicz
12
Giżycka Grupa Regatowa
09.09.2019 POL 2605 Miłosz Wyszyński
14
Giżycka Grupa Regatowa
09.09.2019 POL 1981 Ewa Fabisiak
13
Giżycka Grupa Regatowa
09.09.2019 POL 2168 Miłosz Ciechanowicz
10
Giżycka Grupa Regatowa
09.09.2019 POL 1712 Zofia Kuszewska
10
Giżycka Grupa Regatowa
09.09.2019 POL 11 Nikodem Machejko
12
Giżycka Grupa Regatowa
09.09.2019 POL 2167 Piotr Kostrzewa
12
Giżycka Grupa Regatowa
09.09.2019 POL 1887 Karol Kostrzewa
12
Giżycka Grupa Regatowa
09.09.2019 POL 1363 Antonina Dziekańska
9
Giżycka Grupa Regatowa
09.09.2019 POL 1924 Adam Szalewicz
12
Giżycka Grupa Regatowa
09.09.2019 POL 167 Aleksander Zajączkowski
11
Giżycka Grupa Regatowa
09.09.2019 POL 1167 Weronika Piotrowicz
12
Giżycka Grupa Regatowa
09.09.2019 POL 570 Maja Horoszkewicz
12
Giżycka Grupa Regatowa
04.09.2019 RUS 5743 Egor Sidelnikov
12
Yacht Club "Amber Sail", Kaliningrad
04.09.2019 POL 1880 Mikołaj Bujalski
14
Nauticus Yacht Club Olsztyn
04.09.2019 POL 1927 Mikołaj Czałbowski
12
Nauticus Yacht Club Olsztyn
04.09.2019 POL 1989 Mikołaj Głąb
12
Nauticus Yacht Club Olsztyn
04.09.2019 POL 3443 Aleksander Kolman
12
Nauticus Yacht Club Olsztyn
04.09.2019 POL 1941 Marcin Krawczyk
13
Nauticus Yacht Club Olsztyn
04.09.2019 POL 2120 Maksymilian Luto
12
Nauticus Yacht Club Olsztyn
04.09.2019 POL 1942 Alicja Żuber
14
Nauticus Yacht Club Olsztyn
04.09.2019 POL 987 Szymon Budzisz
10
Nauticus Yacht Club Olsztyn
04.09.2019 POL 2104 Szymon Kroczek
13
Nauticus Yacht Club Olsztyn
04.09.2019 RUS 1510 Fedor Tcvetkov
10
Amber Sail, Kaliningrad, Russia
03.09.2019 POL 447 Amelia Wydra
14
Olsztyński Klub Żeglarski
03.09.2019 POL 446 Aleksandra Wrońska
13
Olsztyński Klub Żeglarski
03.09.2019 POL 442 Tomasz Pakulski
12
Olsztyński Klub Żeglarski
03.09.2019 POL 2099 Daria Pedowska
11
Olsztyński Klub Żeglarski
03.09.2019 POL 3422 Mateusz Kozłowski
12
Olsztyński Klub Żeglarski
03.09.2019 POL 443 Dominika Godlewska
13
Olsztyński Klub Żeglarski
16.09.2019 POL 1296 Eryk Majewski
12
Klub Sportowy „BAZA Mrągowo”
16.09.2019 POL 25 Karol Cesarski
13
Klub Sportowy "BAZA Mrągowo"
14.09.2019 POL 1601 Julia Kowalska
12
Nauticus Yacht Club Olsztyn
14.09.2019 POL 3006 Jakub Dębiński
11
Nauticus Yacht Club Olsztyn
04.09.2019 POL 1730 Michał Surus
14
Nauticus Yacht Club Olsztyn

Program regat - NAUTICUS CUP

Poniżej przedstawiamy program regat

godz. 18:00 - 20:00

zgłoszenia

godz. 11:00

Start do pierwszego wyścigu

po wyścigach

Grill dla uczestników

godz. 10:00

Start do kolejnych wyścigów

godz. 15:00

Zakończenie regat i wręczenie nagród

Kontakt

Wacław Szukiel tel.605 100 043 e-mail waclaw.szukiel@nauticus.pl